A-Z londyńskiej mody męskiej

W związku z 5. rocznicą Męskiego Fashion Weeku w Londynie, oddajemy hołd dynamicznym wizjonerom, którzy zamieniają stolicę Anglii w jedno z najbardziej ekscytujących miast na mapie mody dla mężczyzn. Od dzieciaków z branży do współpracy, pokazujemy A-Z...

tekst i-D Staff
|
cze 12 2017, 6:58am

Kredyty


Reżyser: Rollo Jackson
Producent: Amber Millington
Menadżer Produkcji: Caroline Milsom
Firma Producencka: Somesuch
Producent Wykonawczy: Sarah Pearson
Commercial Creative Director Bunny Kinney
Global Executive Producer Eloise King
Producer Declan Higgins
Fashion Editor Max Clark
Junior Fashion Editor Bojana Kozarevic
Fashion Assistant Louis Prier-Tisdall
Director of Photography Operator Zdjęciowy: Krzysztof Trojnar
1st AC Pierwszy Asystent Kamery: Tobias Eedy
2nd AC Drugi Asystent Kamery: Calem Trevor
Additional Camera Dodatkowa kamera: Alex Hulsey
DIT Technik: Regina Lemaire-Costa
Gaffer Maarten Alexander
Spark Rory Harborne
1st AD Hayley Williams
Location The Store Studios
Production Designer Arthur De Borman
Art Dept Assistant Sean Harland
Hair Fryzura: Charlie Cullen, Dexter Johnson z TONI&GUY
Make Up Makijaż Amy Wright, Grace Crow
Runners Charlie Dennis, Stephen Isaac-Wilson, Georgie Wright, Leala-Rain Shonaiya, Nancy McCullough
Casting:Kharmel Cochrane Casting
Editor Edytor: Ben Crook At Speade
Colourist Kai Van Beers at MPC
Production Manager Menadżer produkcji: Lauran Clark
Production Coordinator Joanna Osborne
Post Production Manager Tom Lynch
Post Production Coordinator Regina Lemaire-Costa
Music "Walworth Window" Written and Performed by Joy Orbison. Courtesy of Joy Orbison
Rights & Clearances Cristina Lombardo
Music Supervisor Alex Benge
Music Coordinator Bonnie Reilly
Studio Manager Polly Williams
Production Accountant David Gray
Equipment Manager Richard Smith
Equipment Assistant Henry Cotsford
Post Tech Supervisor Dominic Brouard
VP Production, UK Bree Horn
Production Executive Producent Wykonawczy: Shelley Hurley
Head of Post Production Daniel Elias
Channel Manager, UK Jordan Joseph
Modele:
Danny Blake i Daniel Hardake z d1. Ben Romans-Hopcraft. Emmanuel Adjaye z AMCK. Charles Jeffrey. Kobe Darko. James Spencer. Strong The Eve. Furmina Ahmed. Benaissa Majeri. Luis Skittini. Josh Ryan Bart. Yannis Arthur-Koba. Alessandro Raimon. Olivier Bolvin-Carrier. Luis Brooker, George Griffiths, Sang Woo Kim, O'Shea Robertson, Montell Martin, Theo George z Select. Stefan Djokic. Thomas Sehne. Richard Oxley.  Rebecca Lanbebaek. Samuel Ross. Lennon Gallagher z Models 1. Cavan McCarthy. Skinny Macho. Liam Hodges. Davidson at Elite. Turgay, Jordan i Arnaud at Nii. Gaby Sahar. Laurie Vincent. Isaac Holman. Maximillian Davis. Wilson Oryema ze Storm. Henry Spychalski. Duc Peters. Zac, James, Achilleas i Nico z HMLTD. Omari z Premier. Eden Loweth. Thomas Barratt. Hannah Hetherington. Clint i Lee z The Anti-Agency. Gordon Richardson. Aramish z PRM. Jazzelle Straka ze Storm. Karim Boumjimar. Alex Mullins. Ben Cottrell. Matthew Dainty. Tom Emmerson. Lucien Clarke. Blondey McCoy. Gabriel Pluckrose.
Specjalne podziękowania
The British Fashion Council chic podziękować projektantom, którzy wzięli udział w filmie i wszystkim, którzy wsparli Męski Tydzień Mody w Londynie przez ostatnich 5 lat.