ryan lo ocenia galę met

Jeden z naszych ulubionych projektantów zdradził, co sądzi o celebrytach i ich interpretacji tegorocznego tematu: awangardy.

tekst i-D Staff
|
02 Maj 2017, 4:46pm

A post shared by Christopher Kane (@christopherkane) on

Lara Stone i projekty Christophera Kane'a

Najlepiej ubrana na całej gali! Nostalgia przełamana zwykłą elegancją i byciem sexy. Kolekcja MA od Christopera Kane jest ponadczasowa! 

A post shared by Louis Vuitton Official (@louisvuitton) on

Jennifer Connelly i projekty Louis Vuitton

Pamiętacie armię LV z poprzedniego roku? Pozostając wierną Nicolasowi Ghesquiere, założyła tę przepiękną, skromną mini z prostą fryzurą i makijażem. Ona wie, kim jest i wyróżnia się tym, że nie robi nic na siłę.

Jesteśmy też na Facebooku, polub nasz fanpage i-D Polska

A post shared by Princess Julia (@hrhprincessjulia) on

Stella Tennant oraz Michele Lamy i projekty Comme des Garçons

Wyglądają tak jak zazwyczaj, na luzie w CDG (bez żadnego stylisty mówiącego im jak mają się ubrać!). Znakomicie! 

A post shared by Tommy Hilfiger (@tommyhilfiger) on

Gigi Hadid oraz Lily Aldridge

Jestem zmęczony od samego patrzenia na nie oraz ich nogi przypominające słynną nogę Angeliny z nocy Oscarowej. Robią to za każdym razem do każdego zdjęcia na każdej prestiżowej imprezie. 

A post shared by The Weeknd (@theweeknd) on

Selena Gomez i projekty „The Weeknd'a"

Selena paradowała na tej samej imprezie co Bella Hadid i była ubrana w jej BYŁY dodatek. 

A post shared by Calvin Klein (@calvinklein) on

Gwyneth Patrol i projekty Calvina Kleina

Najbardziej zaskakująca uczestniczka tego wieczoru. Po krytyce gali Met w 2013 roku nie spodziewałem się, że jeszcze się tam pojawi. Jednak zapewne musi wypromować swój nowy, wydawany dwa razy w roku magazyn „Goop"!

A post shared by The Shade Room (@theshaderoom) on

Jayden Smith wraz ze swoimi dredami

Najdziwniejszy dodatek!!! Mógłby chociaż związać ten pęk włosów czymś bardziej luksusowym. Może gumką do włosów od Louis Vuitton? Swoją drogą, gdzie jest jego stylista? Przecież on powinien wykorzystać historię z włosami na oddzielny talk-show. 

A post shared by Karlie Kloss (@karliekloss) on

Karlie Kloss

„Diabeł ubiera się u Prady" znów szuka stażystki do biura? Cytując Anthoniego Marentino: „Zaproszenie jest bardziej eleganckie niż sukienka. Przepraszam!". 

Przeczytaj też:

Kredyty


Tekst: Ryan Lo

Tagged:
Μόδα
gala Met
ryan lo
czerwony dywan